C.V.S MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish

C.V.S. MAKİNA HAKKINDA

Aradığınız Çözüm Burada

C.V.S. Makina Hassas Takım Tutucular İmalatı

Firma kurucusu ve yönetim kurulu baskanı Sn. Bayram EROĞLU, Takım Tutucular konusunda sektörde derin bir tecrübe ve bilgiye sahiptir. EROGLU Makina bünyesinde, Üretim ve Satış departmanlarında edinmiş olduğu 25 yıllık bilgi ve birikim ile 2005 yılında EROĞLU Makina’dan ayrılarak C.V.S. Makina’yı kurmuştur.

C.V.S. Makina olarak Hassas Takım Tutucu alanında sektörde yeni bir alternatif olmanın yanısıra, Özel Tutucu ve Pens imalatımızla ülkemizde bulunan ihtiyacı büyük oranda karşılamaktayız.

C.V.S. Makina 2005 yılından itibaren uzmanlık gerektiren Hassas Takım Tutucu konusunda faaliyet gösteren, değerlerine ve vizyonuna inanan, disiplinli çalışma hayatını benimsemiş bir şirket olarak yoluna devam etmektedir.

Hassas Takım Tutucu ürünlerimizi görmek için buraya tıklayın.

VİZYONUMUZ:
  • Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek
  • Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak
  • Müşterilerimizle, samimiyet ve saygınlık çerçevesinde ticaret yapmak
MİSYONUMUZ:
  • Kalitemizi yükseltip, ürün yelpazemizi genişleterek müşteri memnuniyetini arttırmak.
  • Ulusal ve uluslararası piyasada iş hacmimizi genişletmek.
KALİTE POLİTİKAMIZ:
  • İnsan gücü ve teknolojiyi bir araya getiren C.V.S. Makina en az hata ve en yüksek kalite için çalışmaktadır. Kalite ve Güveni birleştirme sloganı ile yola çıkan firmamız; uzman kadrosu ve teknik bilgi birikimleri ile gerek üretimde gerekse müşteri ilişkilerinde kaliteyi ilke edinmiştir.
  • Bu amaç ve şevkle hedefimiz; hizmetlerini hatasız tamamlayan, sürekli gelişerek büyüyen bir yapıya ulaşmaktır. Firmamız ulusal ve uluslararası arenada lider firmalar ile iş yapmış ve hali hazırda yapmaya devam etmektedir.

e-max.it: your social media marketing partner